KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14744382
nr 1474 4382
Anders Heller
(f. 1904), Sverige
Etsning, Läsande gosse. Signerad. Bildmått: 19x28 cm, yttermått inklusive ram: 40x47 cm
Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.
Utrop:
500 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:53:39
Anders Heller
Läs mer om Anders Heller